Práce a brigády

Skladník - řidič VZV-Retrak

Pro našeho významného zákazníka v Jažlovicích u Prahy hledáme vhodného uchazeče na pozici skladník-řidič VZV-retrak. Požadujeme: potravinářský průkaz, průkaz na VZV-retrak(W1) + praxi, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem. Nabízíme: práci na HPP ve stabilní společnost, dlouhodobou spolupráci s možností přechodu do kmenového stavu, nástupní plat 20.000,-Kč + osobní ohodnocení 1.000,-Kč + výkonostní prémie 0-1000,-Kč + přesčasy cca 20h/měsíc, příspěvek na dopravu. Jedná se o dvou nebo třísměnný provoz po-pá.

Etiketování zboží.

Do skladu s potravinami v průmyslové zóně Jažlovice u Prahy hledáme brigádníky na etiketování zboží. Požadujeme: dobrý zdravodní stav, potravinářský průkaz, spolehlivost a pracovitost. Nabízíme: plat 70,-Kč/h čistého, možnost každodenních brigád, dlouhodobou spolupráci.

výpomoc v prodejnách H&M Praha

Do prodejen obchodního řetězce H&M v Praze hledáme brigádníky na výpomoc do prodejen a skladů. Základní plat 104,-Kč/h + zákonné příplatky. Možnost dlouhodobé spolupráce.

Skladník - řidič VZV - Jažlovice u Říčan

Skladník řidič VZV.

Pro našeho významného klienta  hledáme vhodné uchazeče na pozici skladník - retrakář. Náplň práce : příjem, zaskladnění a výdej zboží. Požadujeme : průkaz VZV-W1. Nabízíme, pracovitost a spolehlivost : nabízíme, práci na HPP ve stabilní společnosti, nástupní plat 18.000,-Kč +  bonusy 0-3000,-Kč, stravenky 80 Kč, doprava do zaměstnání z Prahy zdarma.

operátor výroby cukrovinek Kolín

Pro našeho významného klienta  hledáme vhodné uchazeče na pozici operátor výroby. Jedná se o nenáročnou práci v příjemném prostředí. Nabízíme plat 70,-Kč/h čistého.Jedná se o práci ve směnném provozu(ranní, odpolední, noční) a je vhodná spíše pro ženy. Nástup možný ihned.

Svářeč - Kolín

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodné uchazeče na pozici svářeč. Požadujeme : svářečský průkaz (možnost prolongace v případě, že je propadlá platnost), doložitelnou praxi (svařování obloukem, nerez a Tig). Nabízíme práci ve stabilní společnosti, nástupní plat 18000,-Kč s možností navýšení po zkušební době.

 

 

 

Hlavní účetní - Kolín

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodnou uchazečku(uchazeče) na pozici hlavní účetní. Náplň práce : Kompletní vedení finančního a mzdového účetnictví včetně komunikace s úřady. Nabízíme : práci ve stabilní společnosti, nástupní plat 25000,-Kč s možností navýšení po zkušební době. Požadujeme : SŠ ekonomického směru, doložitelnou praxi v oboru, AJ slovem i písmem, pečlivost a spolehlivost.

 

 

 

Seřizovač strojů - Kolín

Pro našeho významného zákazníka hledáme vhodného uchazeče na pozici seřizovač strojů. Požadujeme SŠ technického zaměření, orientaci v technické dokumentaci, manuální zručnost, doložitelnou praxi v oboru seřizování strojů. Nabízíme: práci ve stabilní společnosti, nástupní plat 19000,-Kč s možností navýšení po zkušební době. Nástup možný ihned.

 

 

pomocný dělník

Pro našeho významného zákazníka hledáme zručné pomocné dělníky. Požadujeme manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, pracovitost a spolehlivost. V budoucnu možnost trvalé spolupráce. Nabízíme slušné platové podmínky, různorodou práci ve stabilní společnosti, výplatu týdenních záloh.

Pomocný prodejní poradce

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na výpomoc do obvchodů s oděvy v Praze. Brigáda je vhodná pro studenty. Požadovaný věk min. 18 let. Platové podmínky - 104,-Kč hrubého/1h.

Skladník s VZV-retrak

Přijmeme skladníka do skladu v Jažlovicích u Prahy. Požadujeme praxi v oboru, řidičský průkaz na VZV - retrak, čistý RT, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, slušné platové podmínky, dopravu do zaměstnání zdarma, stravenky 80,-Kč/den.

Go to top